AKTUÁLNÍ 

NABÍDKA

KURZŮ

ekonomika, management,
lidské zdroje

Všechny aktuality

Zpříštupněn rezervační systém! Přihlašujte se na psychodiagnostiku, psychologicko-motivační tréninky a vzdělávání!!

Poradenství a co-work k dispozici stále!


Přehled aktivit pro r. 2013!!!

PŘEHLED AKTIVIT


Děkujeme za Vaši přízeň v roce 2012 a těšíme se na další setkání!

PŘÁNÍ


Milé dámy,

srdečně děkujeme všem za účast na našem setkání u (ne)Kulatého stolu s mottem „Poctivá práce přináší úspěch.“ Věříme, že toto setkání bylo příjemné pro všechny zúčastněné.

ZDE fotogalerie


Vzdělávání, psychodiagnostika a motivační tréninky jsou pro tento rok již OBSAZENY. Již v 2/2013 bude vypsán nový blok ! Volná místa na Co-work a Poradenství.


Dne 1. listopadu 2012 v 17:00 proběhne další setkání - Kulatý stůl s úspěšnou ženou na téma "Poctivá práce přináší úspěch." Více informací ZDE.


Projekt "Co-workové, poradenské a vzdělávací centrum - komplexní podpora žen v Jihomoravském kraji k návratu na trh práce a rozvoji podnikání" byl oficiálně představen na konferenci VIII. Den česko-slovenských podnikatelek a manažerek, která proběhla ve dnech 14. a 15. září 2012.


Přihlásit se do projektu můžete zde.

Zaregistrujte se a získejte spoustu důležitých informací

E-mail:

Heslo:

Zapomněli jste heslo?
 

Naši partneři

Aktivní máma Q2 ER Na volné noze

Podporujeme


Aukce pro Dům sv. Markéty


Reference

Začala jsem chodit na miniworkshopy a vzdělávání, které organizujete, ale pak mne ještě nadchly Kulaté stoly, kde jsem se seznámila se zajímavými lidmi, kteří mne inspirovali a posunuli dál v mém podnikání.

Tereza Dvořáková, www.safe-therapy.eu


Každé setkání a kurzy mi přináší velkou motivaci pro moje podnikání a mnoho zajímavých kontaktů. Na vaše kurzy a společenské aktivity se těším a pravidelně se jich účastním.

Alexandra Divišová, www.autoalexa.cz


Jsem vděčná za účast v projektu pod hlavičkou TCP. Veškeré aktivity provází vstřícnost, profesionalita a ochota doslova "plnit přání" klientek. Bonusem navíc je skutečnost, že díky účasti v projektu můžu těchto služeb využít zdarma.

Ivana Havlíčková, www.soga.cz


Děkuji celému milému kolektivu TCP Brno za jejich vstřícnost a ochotu. Absolvovala jsem několik miniworkshopů, které byly pro mne velmi přínosné, mimo jiné i díky skvělé lektorce paní Bečvářové, která pobírané téma vtipně a srozumitelně vysvětlí. Díky za to, že taková organizace existuje a že ji mohou ženy využít ke zvýšení kvalifikace a k lepšímu uplatnění na trhu práce a při rozjezdu vlastního podnikání!

Petra Rogusová


Mohu jen doporucit, kurz mam za sebou a baby z Top centra jsou proste bozi !!! Podnikani uz pomalu, ale jiste rozjizdim

Jitka Holíková


Chci Vám moc poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup. Navštívila jsem víc Vašich kurzů, a díky nim mám mnohem větší rozhled.
Lektoři jsou vždy skvěle připraveni podat srozumitelně to nejdůležitější k tématu. Vážím si práce celého týmu a přeji všem účastnicím, aby kurzy byly pro ně inspirací aspoň tak, jako pro mne.

Markéta Schwarzová


"Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme." Děkuji za pomoc realizovat vytyčené cíle, za to, že člověk nemusí být při přípravě podnikání na vše sám, za vstřícnost, ochotu a dostupnost nabízených programů.

Radmila Hřebíčková, www.marystudio.cz

 


Děkuji za velice zajímavý kurz "Řízení lidských zdrojů a self management", na kterém zaznělo spousta zajímavých myšlenek a rad z úst zkušeného odborníka! Strávila jsem velice příjemné dopoledne ve skupině příjemných a aktivních lidí. A těším se zase někdy příště!

Monika Dušová


Adresa Facebook Přihlásit se k odběru novinek

Co-workové a vzdělávací centrum
Lidická 28
602 00 BRNO

E-mail: info@tcpbrno.cz


ANTI-SPAMOVÁ OCHRANA!
(logicky musí zůstat neoznačeno, jinak se zpráva neodešle)

Zadejte váš email

matlocha Image Map