AKTUÁLNÍ 

NABÍDKA

KURZŮ

ekonomika, management,
lidské zdroje

Čas pro Vás a Vaše podnikání 5. 3. 2014...aneb "Ženy sobě IV."

Máme za sebou networking s možností vlastní prezentace, kde jste měly prostor si předat kontakty a doporučení. Networking byl veden lektory jako vždy v přátelské atmosféře 5.3. 2014 od 17:00 - 19.20hod, ve školící místnosti na Lidické 28, Brno v 1.patře. Pozvání pro krátké vystoupení přijala paní Petra Berge, jednatelka společnosti CML plus s.r.o., která nás úžasně odreagovala a zbavila přebytečnéh stresu. Více fotografií z akce naleznete zde.
 


 

 

Registrace je z technických důvodů mimo provoz.

Kontaktujte nás na info@tcpbrno.cz. Děkujeme.

Naši partneři

Q2 Na volné noze ER Aktivní máma

Podporujeme


Aukce pro Dům sv. Markéty


Reference

Jsem vděčná za účast v projektu pod hlavičkou TCP. Veškeré aktivity provází vstřícnost, profesionalita a ochota doslova "plnit přání" klientek. Bonusem navíc je skutečnost, že díky účasti v projektu můžu těchto služeb využít zdarma.

Ivana Havlíčková, www.soga.cz


Každé setkání a kurzy mi přináší velkou motivaci pro moje podnikání a mnoho zajímavých kontaktů. Na vaše kurzy a společenské aktivity se těším a pravidelně se jich účastním.

Alexandra Divišová, www.autoalexa.cz


Chci Vám moc poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup. Navštívila jsem víc Vašich kurzů, a díky nim mám mnohem větší rozhled.
Lektoři jsou vždy skvěle připraveni podat srozumitelně to nejdůležitější k tématu. Vážím si práce celého týmu a přeji všem účastnicím, aby kurzy byly pro ně inspirací aspoň tak, jako pro mne.

Markéta Schwarzová


Mohu jen doporucit, kurz