AKTUÁLNÍ 

NABÍDKA

KURZŮ

ekonomika, management,
lidské zdroje

IX. Kulatý stůl Život není vždy jednoduchý, ale stále přináší výzvy a šance, které se musí využít.

Zveme Vás na IX. Kulatý stůl, tentokrát s Danou Horákovou. Paní Dana je nejen nezávislým majetkovým poradcem společnosti E&S Investments Czech Republic, s.r.o., ale také šťastnou, vděčnou a svobodnou ženou, která si musela několikrát za svůj život sáhnout na samotné dno svých sil.

Za to, že se paní Dana  vypracovala na ředitelku České a Slovenské republiky, vděčí rychlému běhu k vrcholu ve společném podnikání s manželem, ale také velmi strmému a nečekanému pádu. Tento pád rozkryl závažné chyby v podnikatelských rozhodnutích, které bylo třeba rázně řešit. Sama, rozvedená a se dvěma dětmi začala takřka od nuly.

  

Přijďte a inspirujte se na našem Kulatém stole, že Život není vždy jednoduchý, ale stále přináší výzvy a šance, které se musí využít.

Kdy: 30. 07. 2014, od 17.00 hod.

Kde: Černopolní 37a, Brno, školicí středisko CONEO

Vstup pro členky a účastnice projektu ZDARMA, pro nečleny/-ky 240,- Kč.

Registrujte se emailem na: info@podnikatelka-tcp.cz nebo telefonicky na: +420 777 553 358.

Těšíme se na Vás, Vaše TCpko.

Registrace je z technických důvodů mimo provoz.

Kontaktujte nás na info@tcpbrno.cz. Děkujeme.

Naši partneři

ER Q2 Na volné noze Aktivní máma

Podporujeme


Aukce pro Dům sv. Markéty


Reference

Začala jsem chodit na miniworkshopy a vzdělávání, které organizujete, ale pak mne ještě nadchly Kulaté stoly, kde jsem se seznámila se zajímavými lidmi, kteří mne inspirovali a posunuli dál v mém podnikání.

Tereza Dvořáková, www.safe-therapy.eu


Chci Vám moc poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup. Navštívila jsem víc Vašich kurzů, a díky nim mám mnohem větší rozhled.
Lektoři jsou vždy skvěle připraveni podat srozumitelně to nejdůležitější k tématu. Vážím si práce celého týmu a přeji všem účastnicím, aby kurzy byly pro ně inspirací aspoň tak, jako pro mne.

Markéta Schwarzová


Mohu jen doporucit, kurz mam za sebou a baby z Top centra jsou proste bozi !!! Podnikani uz pomalu, ale jiste rozjizdim

Jitka Holíková


Děkuji celému milému kolektivu TCP Brno za jejich vstřícnost a ochotu. Absolvovala jsem několik miniworkshopů, které byly pro mne velmi přínosné, mimo jiné i díky skvělé lektorce paní Bečvářové, která pobírané téma vtipně a srozumitelně vysvětlí. Díky za to, že taková organizace existuje a že ji mohou ženy využít ke zvýšení kvalifikace a k lepšímu uplatnění na trhu práce a při rozjezdu vlastního podnikání!

Petra Rogusová


"Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme." Děkuji za pomoc realizovat vytyčené cíle, za to, že člověk nemusí být při přípravě podnikání na vše sám, za vstřícnost, ochotu a dostupnost nabízených programů.

Radmila Hřebíčková, www.marystudio.cz

 


Jsem vděčná za účast v projektu pod hlavičkou TCP. Veškeré aktivity provází vstřícnost, profesionalita a ochota doslova "plnit přání" klientek. Bonusem navíc je skutečnost, že díky účasti v projektu můžu těchto služeb využít zdarma.

Ivana Havlíčková, www.soga.cz


Každé setkání a kurzy mi přináší velkou motivaci pro moje podnikání a mnoho zajímavých kontaktů. Na vaše kurzy a společenské aktivity se těším a pravidelně se jich účastním.

Alexandra Divišová, www.autoalexa.cz


Děkuji za velice zajímavý kurz "Řízení lidských zdrojů a self management", na kterém zaznělo spousta zajímavých myšlenek a rad z úst zkušeného odborníka! Strávila jsem velice příjemné dopoledne ve skupině příjemných a aktivních lidí. A těším se zase někdy příště!

Monika Dušová


Adresa Facebook

Co-workové a vzdělávací centrum
Lidická 28
602 00 BRNO

E-mail: info@tcpbrno.cz


matlocha Image Map