AKTUÁLNÍ 

NABÍDKA

KURZŮ

ekonomika, management,
lidské zdroje

Konference o podnikání 2014

* know-how 6ti skvělých obchodníků v 1 den

* interaktivní a otevřený networking u kulatých stolů

* coffee breaky a oběd od Vitalité Zdravý Restaurant

* moderuje Jitka Ševčíková

REGISTRACE

Jak posílit obchod? Kdo je vhodný klient? Jak ho zaujmout a udržet? Jaké jsou trendy v obchodě a komunikaci s klienty?

 

Šikovná rada, zpětná vazba od někoho, kdo také podniká? Hodila by se? Setkejte se s ostatními podnikateli a podnikavými lidmi na jednom místě a ve stejném čase. Podnikání občas předkládá nové překážky a výzvy, které si žádají důležitá obchodní rozhodnutí a strategické kroky. Někteří podnikatelé na otázky, které si Vy teprve pokládáte, odpovědi již znají. Setkejte se s lidmi jako jste VY a nechte se inspirovat.

Kde: na Konferenci o podnikání, Lidická 28, Brno. Parkování zajištěno přímo v areálu.

Na akci vystoupí :

Filip Dřímalka   - Filip se věnuje vzdělávání marketérů a propagaci využívání nových technologií, aplikací a outsourcingu pro zjednodušení práce. V ČR vede několik projektů,  mezi něž patří Know-how-klub.cz a konzultantskou firmu, která pomáhá společnostem z Czech TOP 100.

Milan Slanina  - Milan má více než 20ti letou praxi v obchodu, tvoření obchodních strategií a vedení týmů. Jeho krédem je "věci by se měly řešit selským rozumem".

Dagmar Jelínková  - Dagmar podniká více než 15let a specializuje se na finanční řízení firem a jako CEO nám ukáže tipy jak si klienta udržet.

Jan Laibl  - Pro Jana je obchod jeho největší vášní. Předávání zkušeností, vytváření prodejních skriptů a práce s obchodními týmy.

Jitka Ševčíková - Jitka je zkušená koučka, mentorka, facilitátorka poradenství v oblasti emoční inteligence, redukce stresu a řízení času. Konferenci bude moderovat.

 

Kdy: 26.11.2014 od 9:00 hod.

Rezervace: info@tcpbrno.cz

Účastnický poplatek: 1 200 Kč

Registrace je z technických důvodů mimo provoz.

Kontaktujte nás na info@tcpbrno.cz. Děkujeme.

Naši partneři

Aktivní máma Q2 Na volné noze ER

Podporujeme


Aukce pro Dům sv. Markéty


Reference

Mohu jen doporucit, kurz mam za sebou a baby z Top centra jsou proste bozi !!! Podnikani uz pomalu, ale jiste rozjizdim

Jitka Holíková


Chci Vám moc poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup. Navštívila jsem víc Vašich kurzů, a díky nim mám mnohem větší rozhled.
Lektoři jsou vždy skvěle připraveni podat srozumitelně to nejdůležitější k tématu. Vážím si práce celého týmu a přeji všem účastnicím, aby kurzy byly pro ně inspirací aspoň tak, jako pro mne.

Markéta Schwarzová


Začala jsem chodit na miniworkshopy a vzdělávání, které organizujete, ale pak mne ještě nadchly Kulaté stoly, kde jsem se seznámila se zajímavými lidmi, kteří mne inspirovali a posunuli dál v mém podnikání.

Tereza Dvořáková, www.safe-therapy.eu


"Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme." Děkuji za pomoc realizovat vytyčené cíle, za to, že člověk nemusí být při přípravě podnikání na vše sám, za vstřícnost, ochotu a dostupnost nabízených programů.

Radmila Hřebíčková, www.marystudio.cz

 


Jsem vděčná za účast v projektu pod hlavičkou TCP. Veškeré aktivity provází vstřícnost, profesionalita a ochota doslova "plnit přání" klientek. Bonusem navíc je skutečnost, že díky účasti v projektu můžu těchto služeb využít zdarma.

Ivana Havlíčková, www.soga.cz


Děkuji celému milému kolektivu TCP Brno za jejich vstřícnost a ochotu. Absolvovala jsem několik miniworkshopů, které byly pro mne velmi přínosné, mimo jiné i díky skvělé lektorce paní Bečvářové, která pobírané téma vtipně a srozumitelně vysvětlí. Díky za to, že taková organizace existuje a že ji mohou ženy využít ke zvýšení kvalifikace a k lepšímu uplatnění na trhu práce a při rozjezdu vlastního podnikání!

Petra Rogusová


Každé setkání a kurzy mi přináší velkou motivaci pro moje podnikání a mnoho zajímavých kontaktů. Na vaše kurzy a společenské aktivity se těším a pravidelně se jich účastním.

Alexandra Divišová, www.autoalexa.cz


Děkuji za velice zajímavý kurz "Řízení lidských zdrojů a self management", na kterém zaznělo spousta zajímavých myšlenek a rad z úst zkušeného odborníka! Strávila jsem velice příjemné dopoledne ve skupině příjemných a aktivních lidí. A těším se zase někdy příště!

Monika Dušová


Adresa Facebook

Co-workové a vzdělávací centrum
Lidická 28
602 00 BRNO

E-mail: info@tcpbrno.cz


matlocha Image Map