AKTUÁLNÍ 

NABÍDKA

KURZŮ

ekonomika, management,
lidské zdroje

NENÍ ČAS ZTRÁCET ČAS, LÉTO JE TU!

Léto pomalinku začíná a Vy ještě stále nemáte postavu dokonalou do plavek? Necítíte se v nejlepší kondici na plánovanou dovolenou na kolech?

Není třeba propadat panice - podle nejnovějších výzkumů existuje způsob, jak velmi rychle shodit posledních pár kilogramů a rapidně zlepšit kondici ve velmi krátkém období.
Na tzv. H.I.I.T. lekcích (High Intensity Interval Training), tedy intervalových lekcích s vysokou intenzitou, je Váš metabolismus doslova restartován. Několik následujících hodin po cvičení  je jeho hodnota velmi zvýšená, energie z jídla se neukládá, ale spotřebovává se a organizmus je nucen využít i uložené zdroje - zásobní tuky. Aby bylo možné udržet vysokou intenzitu, zkracuje se čas tréninku, takže lekce trvají maximálně 45-50 minut, což je argument pro ty, kteří trpí nedostatkem času.

 

Parametry H.I.I.T. splňují např. lekce Matabolic Training, Walking, Intervalový trénink, Cross Fit, TRX. I přes to, že intenzita cvičení musí být vysoká, lekce jsou vhodné také pro začátečníky, důležitou podmínkou je jejich dobrý zdravotní stav a zda netrpí velkou nadváhou. U těchto lekcí je potřebná stálá korekce instruktora, který by měl dbát nejen na dostatečnou intenzitu, ale především na bezpečnost a správné provedení cviků. Před nastoupením do tohoto tréningu vždy svým klientům a klientkám doporučuji konzultovat vhodnost H.I.I.T. V našich dalších krátkých zprávách se zaměříme na konkrétní partie těla a jejich formování.

Krásný začátek léta Vám přeje,

Mgr. Lenka Velínská
Profesionální fitness instruktorka, lektorka odborných kurzů, workshopů

MY FIT, active & pilates studio
Koliště 1912/13, 602 00 Brno - Černá pole

E-mail: lenka@myfit.cz
Web: www.myfit.cz

Registrace je z technických důvodů mimo provoz.

Kontaktujte nás na info@tcpbrno.cz. Děkujeme.

Naši partneři

ER Na volné noze Aktivní máma Q2

Podporujeme


Aukce pro Dům sv. Markéty


Reference

Mohu jen doporucit, kurz mam za sebou a baby z Top centra jsou proste bozi !!! Podnikani uz pomalu, ale jiste rozjizdim

Jitka Holíková


Začala jsem chodit na miniworkshopy a vzdělávání, které organizujete, ale pak mne ještě nadchly Kulaté stoly, kde jsem se seznámila se zajímavými lidmi, kteří mne inspirovali a posunuli dál v mém podnikání.

Tereza Dvořáková, www.safe-therapy.eu


"Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme." Děkuji za pomoc realizovat vytyčené cíle, za to, že člověk nemusí být při přípravě podnikání na vše sám, za vstřícnost, ochotu a dostupnost nabízených programů.

Radmila Hřebíčková, www.marystudio.cz

 


Děkuji za velice zajímavý kurz "Řízení lidských zdrojů a self management", na kterém zaznělo spousta zajímavých myšlenek a rad z úst zkušeného odborníka! Strávila jsem velice příjemné dopoledne ve skupině příjemných a aktivních lidí. A těším se zase někdy příště!

Monika Dušová


Každé setkání a kurzy mi přináší velkou motivaci pro moje podnikání a mnoho zajímavých kontaktů. Na vaše kurzy a společenské aktivity se těším a pravidelně se jich účastním.

Alexandra Divišová, www.autoalexa.cz


Jsem vděčná za účast v projektu pod hlavičkou TCP. Veškeré aktivity provází vstřícnost, profesionalita a ochota doslova "plnit přání" klientek. Bonusem navíc je skutečnost, že díky účasti v projektu můžu těchto služeb využít zdarma.

Ivana Havlíčková, www.soga.cz


Chci Vám moc poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup. Navštívila jsem víc Vašich kurzů, a díky nim mám mnohem větší rozhled.
Lektoři jsou vždy skvěle připraveni podat srozumitelně to nejdůležitější k tématu. Vážím si práce celého týmu a přeji všem účastnicím, aby kurzy byly pro ně inspirací aspoň tak, jako pro mne.

Markéta Schwarzová


Děkuji celému milému kolektivu TCP Brno za jejich vstřícnost a ochotu. Absolvovala jsem několik miniworkshopů, které byly pro mne velmi přínosné, mimo jiné i díky skvělé lektorce paní Bečvářové, která pobírané téma vtipně a srozumitelně vysvětlí. Díky za to, že taková organizace existuje a že ji mohou ženy využít ke zvýšení kvalifikace a k lepšímu uplatnění na trhu práce a při rozjezdu vlastního podnikání!

Petra Rogusová


Adresa Facebook

Co-workové a vzdělávací centrum
Lidická 28
602 00 BRNO

E-mail: info@tcpbrno.cz


matlocha Image Map