AKTUÁLNÍ 

NABÍDKA

KURZŮ

ekonomika, management,
lidské zdroje

O podnikání, podnikavé duši, konferenci a výzvách

S projektovou managerkou Dagmar Hoch Jelínkovou se prostě nenudíte.

Nejen, že vede svižná jednání, ale i na plánovaných aktivitách TCpka poznáte, že organizátoři opravdu chtěli, aby jste se bavili, získali nové informace a kontakty. A tak to má být, prostě buď se s námi jen bavte, pokud se Vám však chce, tak si udělejte i business..."ale jen tak mimochodem a nenuceně".

       

TCP: Dagmar, ty jsi podnikatelka a realizátorka svých plánů, taky si někdy povzdechneš, že už nevíš jak a co dál?
Dagmar: Pokud mě tyto myšlenky začínají dohánět, sedám na kolo, beru psa a naplánuji si pořádně dlouhý zdravotní okruh, který končí odměnou (pivem) s přáteli. Toto je zaručený recept, jak se zbavit zádumčivosti, případné nejistoty a jak vyčistit hlavu. Většinou mě okamžitě napadnou nová řešení a plány, které si nesu na příští den do práce sepsané  na pivním tácku nebo ubrousku.

TCP: Podnikat není jednoduché, není potřeba opakovat ohrané klišé „v této době a pro ženy“. Podnikání chce odvahu asi bez ohledu na dobu i pohlaví. Co Tvoje odvaha rozjíždět nové projekty?
Dagmar: Myslím, že člověk nesmí přemýšlet nad odvahou, ale nad možností realizace svých plánů a projektů. Nápady k Vám často přicházejí samy, stačí, když umíte dobře naslouchat svému okolí. Důležité však je tyto myšlenky uchopit v jejich celku a vyhodnotit realizovatelnost z hlediska podnikání.

TCP: TCpko nedávno spustilo OTEVŘENÉ KURZY. Odvážně jsou nazvány „Kurzy pro skutečné lidi“. Čím se od běžně nabízených kurzů na trhu liší?
Dagmar: Ráda dělám věci opravdově. Já jsem sama absolvovala plno kurzů a školení, od kterých jsem požadovala doplnění odborných informací. Občas se mi bohužel stalo, že tento můj požadavek naplněn nebyl a celé téma místo odbornosti sklouzlo spíše do obecné a popisné roviny.  Považuji to za velkou neprofesionalitu a do jisté míry i klamání zákazníka.

Tyto zkušenosti, byly impulsem začít s kurzy, které budou mít odbornou váhu a poskytnou podnikatelům, i těm začínajícím, hodnotné informace.  Témata našich kurzů vznikaly na základě požadavků, které se k nám od klientů dostávaly. Také lektoři nejsou jen odborníci na daná témata, ale současně v přednášených oborech i podnikají. Není tedy praktického dotazu, který by nebyl zodpovězen a veškeré informace využijete ihned v praxi.

TCP: Aby toho nebylo málo, chystáte konferenci. Na co se můžeme těšit?
Dagmar: To je pravda a velmi důkladně se na tuto konferenci připravujeme. Opět je pro mě obsah maximálně důležitý. Chystáme konferenci pro podnikatele a všechny podnikavé lidi, kteří se nebojí a chtějí realizovat své nápady a projekty.

Tak jako všechny akce, které v rámci TCpka chystáme, i tato bude naplněna nejen zajímavými tématy, ale hlavně velmi zajímavými lidmi, kteří jsou úspěšní v podnikání a nebojí se své myšlenky sdílet s ostatními. Vybrali jsme také netradiční prostor Otevřené zahrady na ulici Údolní v Brně. Ráda bych tímto pozvala všechny, kteří stejně jako my, rádi čerpají ze zkušeností ostatních, chtějí oživit své podnikání, seznámit se se zajímavými lidmi a posunout se k novým nápadům.

Děkujeme za rozhovor!


 
Registrujte se již dnes na:  info@tcpbrno.cz.

www.tcpbrno.cz
 

Registrace je z technických důvodů mimo provoz.

Kontaktujte nás na info@tcpbrno.cz. Děkujeme.

Naši partneři

Aktivní máma Na volné noze ER Q2

Podporujeme


Aukce pro Dům sv. Markéty


Reference

Mohu jen doporucit, kurz mam za sebou a baby z Top centra jsou proste bozi !!! Podnikani uz pomalu, ale jiste rozjizdim

Jitka Holíková


Jsem vděčná za účast v projektu pod hlavičkou TCP. Veškeré aktivity provází vstřícnost, profesionalita a ochota doslova "plnit přání" klientek. Bonusem navíc je skutečnost, že díky účasti v projektu můžu těchto služeb využít zdarma.

Ivana Havlíčková, www.soga.cz


Začala jsem chodit na miniworkshopy a vzdělávání, které organizujete, ale pak mne ještě nadchly Kulaté stoly, kde jsem se seznámila se zajímavými lidmi, kteří mne inspirovali a posunuli dál v mém podnikání.

Tereza Dvořáková, www.safe-therapy.eu


"Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme." Děkuji za pomoc realizovat vytyčené cíle, za to, že člověk nemusí být při přípravě podnikání na vše sám, za vstřícnost, ochotu a dostupnost nabízených programů.

Radmila Hřebíčková, www.marystudio.cz

 


Chci Vám moc poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup. Navštívila jsem víc Vašich kurzů, a díky nim mám mnohem větší rozhled.
Lektoři jsou vždy skvěle připraveni podat srozumitelně to nejdůležitější k tématu. Vážím si práce celého týmu a přeji všem účastnicím, aby kurzy byly pro ně inspirací aspoň tak, jako pro mne.

Markéta Schwarzová


Každé setkání a kurzy mi přináší velkou motivaci pro moje podnikání a mnoho zajímavých kontaktů. Na vaše kurzy a společenské aktivity se těším a pravidelně se jich účastním.

Alexandra Divišová, www.autoalexa.cz


Děkuji za velice zajímavý kurz "Řízení lidských zdrojů a self management", na kterém zaznělo spousta zajímavých myšlenek a rad z úst zkušeného odborníka! Strávila jsem velice příjemné dopoledne ve skupině příjemných a aktivních lidí. A těším se zase někdy příště!

Monika Dušová


Děkuji celému milému kolektivu TCP Brno za jejich vstřícnost a ochotu. Absolvovala jsem několik miniworkshopů, které byly pro mne velmi přínosné, mimo jiné i díky skvělé lektorce paní Bečvářové, která pobírané téma vtipně a srozumitelně vysvětlí. Díky za to, že taková organizace existuje a že ji mohou ženy využít ke zvýšení kvalifikace a k lepšímu uplatnění na trhu práce a při rozjezdu vlastního podnikání!

Petra Rogusová


Adresa Facebook

Co-workové a vzdělávací centrum
Lidická 28
602 00 BRNO

E-mail: info@tcpbrno.cz


matlocha Image Map