Efektivní vedení porad a workshopů

Co můžete očekávat?

Zodpovídáte za strategické řízení a tvorbu klíčových rozhodnutí podniku?

Řídíte porady a podílíte se na organizaci a vedení firemních workshopů?

Nejste si zcela jistí při vedení pracovních porad a cítíte potřebu obohatit svoje znalosti a nabrat praktické zkušenosti ve vykonávání každodenních aktivit souvisejících s vedením porad a workshopů?

Chcete maximalizovat přidanou hodnotu strukturované týmové práce?

Cílem kurzu je osvojení si základních způsobů vedení workshopů a pracovních porad. Účastníci kurzu získají základní přehled o typech porad, týmových workshopech a jejich využití, natrénují si vedení porady a workshopu v bezpečném a kontrolovaném prostředí.

 

Na tomto kurzu se dozvíte …

Tento prakticky orientovaný kurz má povahu workshopu a tréninku efektivního způsobu vedení porady a strukturovaného týmového analytického workshopu. Účastník získá přehled o praktickém využití jednotlivých typů porad a technikách, jejichž prostřednictvím bude přidaná hodnota strukturované týmové práce maximalizována. Součástí kurzu je také praktický nácvik vedení porady a workshopu.

Kurz je určen především pro vedoucí pracovníky, kteří v podniku zodpovídají za strategické řízení a tvorbu klíčových rozhodnutí, a kteří nesou zodpovědnost za výsledky pracovních týmů. Jedná se zejména o pracovníky na pozici vedoucích oddělení a úseků, top managementu a další pracovníky, kteří využívají ve své práci analytický workshop nebo jsou obecně určeni pro vedení porad a workshopů.

Ke kurzu je dostupná e-learningová podpora, ve které jsou vloženy doplňující materiály a příklady.

Termíny

lektordatumčascena
Martin Bárta 16. 05. 2018 09:00 - 16:00 1990 Kčpřihlásit

Místo konání

Lidická 28, Brno

Profil lektora

Poradenství v oblasti ekonomiky, financí, řízení a strategie podniku. Zaměřuje se na komplexní poradenství pro OSVČ, malé a střední firmy v oblasti finančního zdraví, rozvoje jejich podnikání i dotačního managementu. Ve společnosti ECONOMY RATING a.s. působil na pozici výkonného ředitele. ...Reference

Děkuji celému milému kolektivu TCP Brno za jejich vstřícnost a ochotu. Absolvovala jsem několik miniworkshopů, které byly pro mne velmi přínosné, mimo jiné i díky skvělé lektorce paní Bečvářové, která pobírané téma vtipně a srozumitelně vysvětlí. Díky za to, že taková organizace existuje a že ji mohou ženy využít ke zvýšení kvalifikace a k lepšímu uplatnění na trhu práce a při rozjezdu vlastního podnikání!

Petra Rogusová


Mohu jen doporucit, kurz mam za sebou a baby z Top centra jsou proste bozi !!! Podnikani uz pomalu, ale jiste rozjizdim

Jitka Holíková


Jsem vděčná za účast v projektu pod hlavičkou TCP. Veškeré aktivity provází vstřícnost, profesionalita a ochota doslova "plnit přání" klientek. Bonusem navíc je skutečnost, že díky účasti v projektu můžu těchto služeb využít zdarma.

Ivana Havlíčková, www.soga.cz


Každé setkání a kurzy mi přináší velkou motivaci pro moje podnikání a mnoho zajímavých kontaktů. Na vaše kurzy a společenské aktivity se těším a pravidelně se jich účastním.

Alexandra Divišová, www.autoalexa.cz


Děkuji za velice zajímavý kurz "Řízení lidských zdrojů a self management", na kterém zaznělo spousta zajímavých myšlenek a rad z úst zkušeného odborníka! Strávila jsem velice příjemné dopoledne ve skupině příjemných a aktivních lidí. A těším se zase někdy příště!

Monika Dušová


Chci Vám moc poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup. Navštívila jsem víc Vašich kurzů, a díky nim mám mnohem větší rozhled.
Lektoři jsou vždy skvěle připraveni podat srozumitelně to nejdůležitější k tématu. Vážím si práce celého týmu a přeji všem účastnicím, aby kurzy byly pro ně inspirací aspoň tak, jako pro mne.

Markéta Schwarzová


Začala jsem chodit na miniworkshopy a vzdělávání, které organizujete, ale pak mne ještě nadchly Kulaté stoly, kde jsem se seznámila se zajímavými lidmi, kteří mne inspirovali a posunuli dál v mém podnikání.

Tereza Dvořáková, www.safe-therapy.eu


"Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme." Děkuji za pomoc realizovat vytyčené cíle, za to, že člověk nemusí být při přípravě podnikání na vše sám, za vstřícnost, ochotu a dostupnost nabízených programů.

Radmila Hřebíčková, www.marystudio.cz

 


Adresa Facebook

Co-workové a vzdělávací centrum
Lidická 28
602 00 BRNO

E-mail: info@tcpbrno.cz


matlocha Image Map