Z firemních čísel nám jde hlava kolem I., II.

Co můžete očekávat?

Rozvíjíte úspěšně své podnikání a potřebujete rozumět finančním výkazům?

Chcete rozumět tomu, co Vám předkládá Vaše účetní?

Využíváte informace z účetnictví pro reálná ekonomická rozhodnutí?

Chcete, aby Vaši zaměstnanci disponovali základní znalostí v oblasti ekonomiky podniku?

Pokud je alespoň jedna Vaše odpověď na tyto otázky kladná, je tento kurz určen přímo Vám.

 Kurz je dvoudenní a skládá se z dílčích částí:

  • Vyznáte se ve finančních výkazech?
  • Základy finanční analýzy

Cílovou skupinou pro tento kurz jsou vedoucí pracovníci s minimem ekonomického vzdělání, kteří chtějí rozumět finančním výkazům a získávat z nich smysluplné informace. Dále majitelé, ředitelé rozrůstajících se drobných a malých podniků, ale i živnostníci, kterým již k dalšímu rozvoji nestačí vést jednoduché účetnictví a potřebují rozumět, co jim přinese přechod na plné popř. zjednodušené účetnictví.  Dále všichni, kteří si chtějí rozšířit svůj pracovní rozsah o základy ekonomiky a finančního řízení podniku.  

Na tomto kurzu se dozvíte, jak …

  • je nezbytné finanční řízení, objasníme Vám roli účetnictví v podnikových procesech (neslouží pouze jako evidence pro finanční úřad) a získáte základy ekonomického myšlení
  • získat základní orientaci ve finančních výkazech a jejich vzájemných vazbách
  • používat finanční výkazy jako zdroj informací pro hodnocení podniku a plánování
  • porovnávat výkonnost podniku s konkurencí, hodnotit bonitu odběratelů atd.

Poznámka: Kurz je dvoudenní, přihlášením na termín 4. 4. 2018 se automaticky přihlašujete i na druhou část kurzu v termínu 5. 4. 2018. Cena za celý kurz je 3490 Kč (vč. DPH).

Termíny

lektordatumčascena
Dagmar Jelínková 4. 04. 2018 09:00 - 16:00 3490 Kčpřihlásit

Místo konání

Lidická 28, Brno

Profil lektora

Finanční řízení firem, podnikové procesy a manažerské účetnictví. Ukáži Vám, jak je důležité se na své podnikání dívat v širších souvislostech a jak při znalosti ekonomických základů zkontrolujete, zda Vám někde něco důležitého neutíká. Specializuji se na finanční řízení firem, jejich finanční zdraví a čerpání evropských dotací. ...Reference

Děkuji celému milému kolektivu TCP Brno za jejich vstřícnost a ochotu. Absolvovala jsem několik miniworkshopů, které byly pro mne velmi přínosné, mimo jiné i díky skvělé lektorce paní Bečvářové, která pobírané téma vtipně a srozumitelně vysvětlí. Díky za to, že taková organizace existuje a že ji mohou ženy využít ke zvýšení kvalifikace a k lepšímu uplatnění na trhu práce a při rozjezdu vlastního podnikání!

Petra Rogusová


Každé setkání a kurzy mi přináší velkou motivaci pro moje podnikání a mnoho zajímavých kontaktů. Na vaše kurzy a společenské aktivity se těším a pravidelně se jich účastním.

Alexandra Divišová, www.autoalexa.cz


Mohu jen doporucit, kurz mam za sebou a baby z Top centra jsou proste bozi !!! Podnikani uz pomalu, ale jiste rozjizdim

Jitka Holíková


Chci Vám moc poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup. Navštívila jsem víc Vašich kurzů, a díky nim mám mnohem větší rozhled.
Lektoři jsou vždy skvěle připraveni podat srozumitelně to nejdůležitější k tématu. Vážím si práce celého týmu a přeji všem účastnicím, aby kurzy byly pro ně inspirací aspoň tak, jako pro mne.

Markéta Schwarzová


Děkuji za velice zajímavý kurz "Řízení lidských zdrojů a self management", na kterém zaznělo spousta zajímavých myšlenek a rad z úst zkušeného odborníka! Strávila jsem velice příjemné dopoledne ve skupině příjemných a aktivních lidí. A těším se zase někdy příště!

Monika Dušová


Jsem vděčná za účast v projektu pod hlavičkou TCP. Veškeré aktivity provází vstřícnost, profesionalita a ochota doslova "plnit přání" klientek. Bonusem navíc je skutečnost, že díky účasti v projektu můžu těchto služeb využít zdarma.

Ivana Havlíčková, www.soga.cz


Začala jsem chodit na miniworkshopy a vzdělávání, které organizujete, ale pak mne ještě nadchly Kulaté stoly, kde jsem se seznámila se zajímavými lidmi, kteří mne inspirovali a posunuli dál v mém podnikání.

Tereza Dvořáková, www.safe-therapy.eu


"Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme." Děkuji za pomoc realizovat vytyčené cíle, za to, že člověk nemusí být při přípravě podnikání na vše sám, za vstřícnost, ochotu a dostupnost nabízených programů.

Radmila Hřebíčková, www.marystudio.cz

 


Adresa Facebook

Co-workové a vzdělávací centrum
Lidická 28
602 00 BRNO

E-mail: info@tcpbrno.cz


matlocha Image Map