Z firemních čísel nám jde hlava kolem I., II.

Co můžete očekávat?

Rozvíjíte úspěšně své podnikání a potřebujete rozumět finančním výkazům?

Chcete rozumět tomu, co Vám předkládá Vaše účetní?

Využíváte informace z účetnictví pro reálná ekonomická rozhodnutí?

Chcete, aby Vaši zaměstnanci disponovali základní znalostí v oblasti ekonomiky podniku?

Pokud je alespoň jedna Vaše odpověď na tyto otázky kladná, je tento kurz určen přímo Vám.

 Kurz je dvoudenní a skládá se z dílčích částí:

  • Vyznáte se ve finančních výkazech?
  • Základy finanční analýzy

Cílovou skupinou pro tento kurz jsou vedoucí pracovníci s minimem ekonomického vzdělání, kteří chtějí rozumět finančním výkazům a získávat z nich smysluplné informace. Dále majitelé, ředitelé rozrůstajících se drobných a malých podniků, ale i živnostníci, kterým již k dalšímu rozvoji nestačí vést jednoduché účetnictví a potřebují rozumět, co jim přinese přechod na plné popř. zjednodušené účetnictví.  Dále všichni, kteří si chtějí rozšířit svůj pracovní rozsah o základy ekonomiky a finančního řízení podniku.  

Na tomto kurzu se dozvíte, jak …

  • je nezbytné finanční řízení, objasníme Vám roli účetnictví v podnikových procesech (neslouží pouze jako evidence pro finanční úřad) a získáte základy ekonomického myšlení
  • získat základní orientaci ve finančních výkazech a jejich vzájemných vazbách
  • používat finanční výkazy jako zdroj informací pro hodnocení podniku a plánování
  • porovnávat výkonnost podniku s konkurencí, hodnotit bonitu odběratelů atd.

Poznámka: Kurz je dvoudenní, přihlášením na termín 4. 4. 2018 se automaticky přihlašujete i na druhou část kurzu v termínu 5. 4. 2018. Cena za celý kurz je 3490 Kč (vč. DPH).

Termíny

lektordatumčascena
Dagmar Jelínková 4. 04. 2018 09:00 - 16:00 3490 Kčpřihlásit

Místo konání

Lidická 28, Brno

Profil lektora

Finanční řízení firem, podnikové procesy a manažerské účetnictví. Ukáži Vám, jak je důležité se na své podnikání dívat v širších souvislostech a jak při znalosti ekonomických základů zkontrolujete, zda Vám někde něco důležitého neutíká. Specializuji se na finanční řízení firem, jejich finanční zdraví a čerpání evropských dotací. ...Reference

Každé setkání a kurzy mi přináší velkou motivaci pro moje podnikání a mnoho zajímavých kontaktů. Na vaše kurzy a společenské aktivity se těším a pravidelně se jich účastním.

Alexandra Divišová, www.autoalexa.cz


Začala jsem chodit na miniworkshopy a vzdělávání, které organizujete, ale pak mne ještě nadchly Kulaté stoly, kde jsem se seznámila se zajímavými lidmi, kteří mne inspirovali a posunuli dál v mém podnikání.

Tereza Dvořáková, www.safe-therapy.eu


Jsem vděčná za účast v projektu pod hlavičkou TCP. Veškeré aktivity provází vstřícnost, profesionalita a ochota doslova "plnit přání" klientek. Bonusem navíc je skutečnost, že díky účasti v projektu můžu těchto služeb využít zdarma.

Ivana Havlíčková, www.soga.cz


Děkuji celému milému kolektivu TCP Brno za jejich vstřícnost a ochotu. Absolvovala jsem několik miniworkshopů, které byly pro mne velmi přínosné, mimo jiné i díky skvělé lektorce paní Bečvářové, která pobírané téma vtipně a srozumitelně vysvětlí. Díky za to, že taková organizace existuje a že ji mohou ženy využít ke zvýšení kvalifikace a k lepšímu uplatnění na trhu práce a při rozjezdu vlastního podnikání!

Petra Rogusová


Děkuji za velice zajímavý kurz "Řízení lidských zdrojů a self management", na kterém zaznělo spousta zajímavých myšlenek a rad z úst zkušeného odborníka! Strávila jsem velice příjemné dopoledne ve skupině příjemných a aktivních lidí. A těším se zase někdy příště!

Monika Dušová


"Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme." Děkuji za pomoc realizovat vytyčené cíle, za to, že člověk nemusí být při přípravě podnikání na vše sám, za vstřícnost, ochotu a dostupnost nabízených programů.

Radmila Hřebíčková, www.marystudio.cz

 


Chci Vám moc poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup. Navštívila jsem víc Vašich kurzů, a díky nim mám mnohem větší rozhled.
Lektoři jsou vždy skvěle připraveni podat srozumitelně to nejdůležitější k tématu. Vážím si práce celého týmu a přeji všem účastnicím, aby kurzy byly pro ně inspirací aspoň tak, jako pro mne.

Markéta Schwarzová


Mohu jen doporucit, kurz mam za sebou a baby z Top centra jsou proste bozi !!! Podnikani uz pomalu, ale jiste rozjizdim

Jitka Holíková


Adresa Facebook

Co-workové a vzdělávací centrum
Lidická 28
602 00 BRNO

E-mail: info@tcpbrno.cz


matlocha Image Map