AKTUÁLNÍ 

NABÍDKA

KURZŮ

ekonomika, management,
lidské zdroje

Odborné poradenství

Odborné poradenství

Dostala jste se do závažné rodinné situace a potřebujete poradit? Začala jste podnikat a trápí Vás pracovní smlouvy se zaměstnanci? Nevíte, zda podnikat jako OSVČ (osoba samostatně výdělečně činná) nebo právnická osoba? Nerozumíte cash-flow (toku peněz)? Právě Vám nabízíme individuální odborné poradenství v oblasti práva, daní, účetnictví, slaďování pracovního a rodinného života. Poradenství je zajišťováno vždy v co-workovém a poradenském a vzdělávací centru na Lidické 28 v Brně.

Cena konzultace: 490 Kč/60 min

V tomto programu nebyly vypsány žádné termíny. Termíny individuálních konzultací pro Vás právě připravujeme.


Odborné poradenství je vedeno formou individuální konzultace mezi Vámi a odborníkem na Vámi zvolené téma nebo problém, který aktuálně řešíte. Cílem poradenství je Vám poskytnout kvalitní informace pro rozhodování, které ve Vašem podnikání činíte. Mezi velmi často konzultovaná témata patří např.: podnikat jako OSVČ nebo s.r.o., co vše potřebuji k tomu, abych mohla začít podnikat, jak vypadá zakladatelský rozpočet a mám ho dobře sestavený, co s podnikatelským záměrem, budu plátcem DPH, jak na pracovní smlouvy, je lepší mít provozovnu nebo pracovat z domu. 

Registrace je z technických důvodů mimo provoz.

Kontaktujte nás na info@tcpbrno.cz. Děkujeme.

Naši partneři

Q2 ER Na volné noze Aktivní máma

Podporujeme


Aukce pro Dům sv. Markéty


Reference

Děkuji celému milému kolektivu TCP Brno za jejich vstřícnost a ochotu. Absolvovala jsem několik miniworkshopů, které byly pro mne velmi přínosné, mimo jiné i díky skvělé lektorce paní Bečvářové, která pobírané téma vtipně a srozumitelně vysvětlí. Díky za to, že taková organizace existuje a že ji mohou ženy využít ke zvýšení kvalifikace a k lepšímu uplatnění na trhu práce a při rozjezdu vlastního podnikání!

Petra Rogusová


Jsem vděčná za účast v projektu pod hlavičkou TCP. Veškeré aktivity provází vstřícnost, profesionalita a ochota doslova "plnit přání" klientek. Bonusem navíc je skutečnost, že díky účasti v projektu můžu těchto služeb využít zdarma.

Ivana Havlíčková, www.soga.cz


Každé setkání a kurzy mi přináší velkou motivaci pro moje podnikání a mnoho zajímavých kontaktů. Na vaše kurzy a společenské aktivity se těším a pravidelně se jich účastním.

Alexandra Divišová, www.autoalexa.cz


Chci Vám moc poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup. Navštívila jsem víc Vašich kurzů, a díky nim mám mnohem větší rozhled.
Lektoři jsou vždy skvěle připraveni podat srozumitelně to nejdůležitější k tématu. Vážím si práce celého týmu a přeji všem účastnicím, aby kurzy byly pro ně inspirací aspoň tak, jako pro mne.

Markéta Schwarzová


Začala jsem chodit na miniworkshopy a vzdělávání, které organizujete, ale pak mne ještě nadchly Kulaté stoly, kde jsem se seznámila se zajímavými lidmi, kteří mne inspirovali a posunuli dál v mém podnikání.

Tereza Dvořáková, www.safe-therapy.eu


Mohu jen doporucit, kurz mam za sebou a baby z Top centra jsou proste bozi !!! Podnikani uz pomalu, ale jiste rozjizdim

Jitka Holíková


Děkuji za velice zajímavý kurz "Řízení lidských zdrojů a self management", na kterém zaznělo spousta zajímavých myšlenek a rad z úst zkušeného odborníka! Strávila jsem velice příjemné dopoledne ve skupině příjemných a aktivních lidí. A těším se zase někdy příště!

Monika Dušová


"Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme." Děkuji za pomoc realizovat vytyčené cíle, za to, že člověk nemusí být při přípravě podnikání na vše sám, za vstřícnost, ochotu a dostupnost nabízených programů.

Radmila Hřebíčková, www.marystudio.cz

 


Adresa Facebook

Co-workové a vzdělávací centrum
Lidická 28
602 00 BRNO

E-mail: info@tcpbrno.cz


matlocha Image Map