AKTUÁLNÍ 

NABÍDKA

KURZŮ

ekonomika, management,
lidské zdroje

Psychologicko-motivační tréninky

Máte pocit, že nejste svou prací naplněni a začíná Vám být jasné, že chcete být nezávislá, realizovat se jinak a zkusit podnikat?

Máte-li zájem o psychodiagnostické testování, kontaktujte nás na tel. čísle 777 553 358.

 

Zde se můžete přihlásit na Psychologicko-motivační tréninky

V tomto programu nebyly vypsány žádné termíny


Psychodiagnostické testování, slouží jako podklad pro zpracování psychologické zprávy. Tato zpráva je využita při navazujícím individuálním pohovoru mezi Vámi a psychologem, který s Vámi probere Vaše silné a slabé stránky, osobnostní charakteristiky, inteligenci a pozornost. Výhodou tohoto psychodiagnostického testování je individuální přístup k účastníkům a zpětná vazba s doporučeními, které Vám mohou pomoci v posílení motivace pro start Vašeho podnikání a návrat na trh práce. Díky psychodiagnostickému testování získáte objektivní pohled na svoje silné stránky a pochopíte i Vaše slabiny a můžete se tak na základě doporučení zaměřit na další rozvoj Vaší osobnosti. Individuální pohovory probíhají v dopoledních nebo odpoledních hodinách a je možné si termín domluvit, dle Vašich časových možností.

Skupinové psychologicko-motivační tréninky jsou zaměřeny na Váš další osobnostní rozvoj ve vybraných tématech (obchodní, prezentační dovednosti, timemanagement…). Psychologicko-motivační tréninky probíhají v dopoledních nebo odpoledních hodinách s omezeným počtem míst!

 

Registrace je z technických důvodů mimo provoz.

Kontaktujte nás na info@tcpbrno.cz. Děkujeme.

Naši partneři

Q2 Aktivní máma Na volné noze ER

Podporujeme


Aukce pro Dům sv. Markéty


Reference

Děkuji celému milému kolektivu TCP Brno za jejich vstřícnost a ochotu. Absolvovala jsem několik miniworkshopů, které byly pro mne velmi přínosné, mimo jiné i díky skvělé lektorce paní Bečvářové, která pobírané téma vtipně a srozumitelně vysvětlí. Díky za to, že taková organizace existuje a že ji mohou ženy využít ke zvýšení kvalifikace a k lepšímu uplatnění na trhu práce a při rozjezdu vlastního podnikání!

Petra Rogusová


Děkuji za velice zajímavý kurz "Řízení lidských zdrojů a self management", na kterém zaznělo spousta zajímavých myšlenek a rad z úst zkušeného odborníka! Strávila jsem velice příjemné dopoledne ve skupině příjemných a aktivních lidí. A těším se zase někdy příště!

Monika Dušová


Každé setkání a kurzy mi přináší velkou motivaci pro moje podnikání a mnoho zajímavých kontaktů. Na vaše kurzy a společenské aktivity se těším a pravidelně se jich účastním.

Alexandra Divišová, www.autoalexa.cz


Začala jsem chodit na miniworkshopy a vzdělávání, které organizujete, ale pak mne ještě nadchly Kulaté stoly, kde jsem se seznámila se zajímavými lidmi, kteří mne inspirovali a posunuli dál v mém podnikání.

Tereza Dvořáková, www.safe-therapy.eu


"Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme." Děkuji za pomoc realizovat vytyčené cíle, za to, že člověk nemusí být při přípravě podnikání na vše sám, za vstřícnost, ochotu a dostupnost nabízených programů.

Radmila Hřebíčková, www.marystudio.cz

 


Mohu jen doporucit, kurz mam za sebou a baby z Top centra jsou proste bozi !!! Podnikani uz pomalu, ale jiste rozjizdim

Jitka Holíková


Jsem vděčná za účast v projektu pod hlavičkou TCP. Veškeré aktivity provází vstřícnost, profesionalita a ochota doslova "plnit přání" klientek. Bonusem navíc je skutečnost, že díky účasti v projektu můžu těchto služeb využít zdarma.

Ivana Havlíčková, www.soga.cz


Chci Vám moc poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup. Navštívila jsem víc Vašich kurzů, a díky nim mám mnohem větší rozhled.
Lektoři jsou vždy skvěle připraveni podat srozumitelně to nejdůležitější k tématu. Vážím si práce celého týmu a přeji všem účastnicím, aby kurzy byly pro ně inspirací aspoň tak, jako pro mne.

Markéta Schwarzová


Adresa Facebook

Co-workové a vzdělávací centrum
Lidická 28
602 00 BRNO

E-mail: info@tcpbrno.cz


matlocha Image Map