Reference otevřených kurzů

 

Romana P. (na rodičovské dovolené, 31 let): Zúčastnila jsem se Vašeho kurzu „Chci si najít skvělou práci a umět se prodat“ a ráda bych Vám za něj poděkovala nejen zkušenému lektorovi, ale i Všem, kteří se kurzu zúčastnili a vytvořili příjemnou atmosféru. Byl to můj první kurz, který jsem navštívila a rozhodně ne poslední.      

                                                                                                                                                                                                  

Karel Š. (freelancer, 35 let): Kurz splnil nad rámec mé očekávání a pomohl mi zamyslet se nad možnostmi, které máme kolem nás a ujasnit si věci, které jsou pro podnikatele nejdůležitější.           

                                                                                                                                                             

Marcela H. (operátorka infolinky, 21 let): Nejvíce jsem ocenila, že kurz byl pojat teoreticko-prakticky a nezůstalo pouze u monotónní přednášky. Pán Martin Bárta, který kurz vedl, je velmi příjemný a fundovaný člověk.Tomáš N. (užitková keramika, 39 let): Rád bych touto cestou poděkoval za kurz, který mi pomohl rozjet vlastní e-shop. Na kurzu jsem dostal mnoho praktických rad, a i když jsem měl ze začátku jistý respekt k internetovému podnikání, díky zkušenému lektorovi jsem se do provozu e-shopu pustil. Teď jsem za tento krok velmi rád. Proto podobný kurz doporučuji všem, ať už těm, kteří hledají praktický návod jak si e-shop vytvořit, tak těm, kteří váhají, zda se do internetového podnikání pustit.    

                                                                                                                              

Tereza H. (půjčovna společenských oděvů, 55 let): Dlouho jsem váhala s návštěvou kurzu s název Facebook, protože jsem žena v letech a ne zrovna rozumím posledním internetovým výstřelkům. Teď bych za něj ráda poděkovala! Facebook jsem znala pouze od svých vnuků a to jako zdroj jejich zábavy. Nikdy předtím by mě nenapadlo, že bych ho mohla využít ke svému podnikání a především větší reklamě. Jsem ráda, že jsem zúčastnila, a za mě rozhodně doporučuji.Magdaléna S. (studentka, 25 let): Kurz „Potřebuji si nacvičit pracovní pohovor nanečisto“ jsem navštívila, protože jsem čerstvou absolventkou studia bez větších pracovních zkušeností. Kurz byl pro mě i jistou výzvou a investováním do své budoucnosti. Od zkušené lektorky jsme získali všichni rady, které v životě využijeme při hledání práce nesčetněkrát.Zuzana N. (dětské zboží, 36 let): Absolvovováním kurzu o internetovém marketingu jsem si rozšířila své znalosti o další oblast důležitou pro moje podnikání. Příjemné prostředí, profesionální přístup lektorů a milá komunikace ze strany TCP.      

                                                                                   

František B. (nezaměstnaný, 44 let): Kurz se mi moc líbil a dozvěděl jsem se mnoho zajímavých a užitečných informací. Lektor byl kreativní, akční a ochotný. Téma bylo dobře rozděleno do bloků, oceňuji příklady z praxe i osobní zkušenosti všech zúčastněných.Lenka P. (lektorka ruského jazyka, 36 let): Kurz předčil má očekávání a těším se, až získané informace uplatním v praxi. Lektor byl ochotný odpovídat i na konkrétní otázky týkající se mého podnikání a dostala jsem rady a typy, jak se v podnikání zlepšit. Příjemné bylo i prostředí učebny a celková organizace kurzu.                              

                                                                                                                                                                                  

Eva H. (asistentka ředitele, 28 let): Na jaře jsem se zúčastnila Vašeho kurzu Dobrá tisková zpráva, jelikož pracuji pro větší firmu a jednou z mých pracovních povinností je komunikace s tiskem a médii. Na kurzu jsem se seznámila s tím, jak napsat zajímavou tiskovou zprávu o událostech v naší firmě a podařilo se mi zlepšit komunikaci.Radek V. (architekt, 61 let): Kurz na téma „Mobil, pc, tablet, synchronizujte se“ jsem dostal jako dárek od svých dětí. Kurz mě nadchl, protože jsem do té doby trpěl přesně tím, že jsem na pracovní setkání došel bez nějakého důležitého dokumentu či smlouvy. Díky tipům a trikům od lektora už se mi tohle „faux pas“ stávat nebude.Klára F. a Jana M. (regenerační studio, 26 let a 27 let): Rozhodla jsem se s kamarádkou podnikat a jediné, co jsme v té době věděly, bylo, v čem chceme podnikat. O reklamě a získávání klientů jsme neměly ani potuch. Proto pro nás nabídka vzdělávacích kurzů na toto téma byla rychlým řešením, jak se do problematiky dostat. Protože do té chvíle jsme neměly žádnou praxi s tvorbou reklamy a vůbec s možnostmi, jak dát o nás zákazníkům vědět, nevěřily jsme, že si danou problematiku tak rychle osvojíme a že nás to bude bavit. Kurz vedl příjemný, vysoce kvalifikovaný lektor a velmi přijatelnou formou nám vše vysvětlil. Obsah kurz byl pochopitelný i pro mě, která se tvorby reklamy nikdy nezabývala. Doporučuji!
                                                                                                                                    

                                                                              


Reference

Chci Vám moc poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup. Navštívila jsem víc Vašich kurzů, a díky nim mám mnohem větší rozhled.
Lektoři jsou vždy skvěle připraveni podat srozumitelně to nejdůležitější k tématu. Vážím si práce celého týmu a přeji všem účastnicím, aby kurzy byly pro ně inspirací aspoň tak, jako pro mne.

Markéta Schwarzová


Začala jsem chodit na miniworkshopy a vzdělávání, které organizujete, ale pak mne ještě nadchly Kulaté stoly, kde jsem se seznámila se zajímavými lidmi, kteří mne inspirovali a posunuli dál v mém podnikání.

Tereza Dvořáková, www.safe-therapy.eu


Každé setkání a kurzy mi přináší velkou motivaci pro moje podnikání a mnoho zajímavých kontaktů. Na vaše kurzy a společenské aktivity se těším a pravidelně se jich účastním.

Alexandra Divišová, www.autoalexa.cz


"Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme." Děkuji za pomoc realizovat vytyčené cíle, za to, že člověk nemusí být při přípravě podnikání na vše sám, za vstřícnost, ochotu a dostupnost nabízených programů.

Radmila Hřebíčková, www.marystudio.cz

 


Děkuji za velice zajímavý kurz "Řízení lidských zdrojů a self management", na kterém zaznělo spousta zajímavých myšlenek a rad z úst zkušeného odborníka! Strávila jsem velice příjemné dopoledne ve skupině příjemných a aktivních lidí. A těším se zase někdy příště!

Monika Dušová


Mohu jen doporucit, kurz mam za sebou a baby z Top centra jsou proste bozi !!! Podnikani uz pomalu, ale jiste rozjizdim

Jitka Holíková


Děkuji celému milému kolektivu TCP Brno za jejich vstřícnost a ochotu. Absolvovala jsem několik miniworkshopů, které byly pro mne velmi přínosné, mimo jiné i díky skvělé lektorce paní Bečvářové, která pobírané téma vtipně a srozumitelně vysvětlí. Díky za to, že taková organizace existuje a že ji mohou ženy využít ke zvýšení kvalifikace a k lepšímu uplatnění na trhu práce a při rozjezdu vlastního podnikání!

Petra Rogusová


Jsem vděčná za účast v projektu pod hlavičkou TCP. Veškeré aktivity provází vstřícnost, profesionalita a ochota doslova "plnit přání" klientek. Bonusem navíc je skutečnost, že díky účasti v projektu můžu těchto služeb využít zdarma.

Ivana Havlíčková, www.soga.cz


Adresa Facebook

Co-workové a vzdělávací centrum
Lidická 28
602 00 BRNO

E-mail: info@tcpbrno.cz


matlocha Image Map